Z czego zrobić meble ogrodowe?

Jak już wspomnieliśmy, najlepszą częścią posiadania ogrodu jest to, że możesz zrobić z niego wszystko, co chcesz. To powiedziawszy, istnieją dwie pułapki, których należy unikać podczas projektowania mebli ogrodowych: po pierwsze, nie używaj niczego łatwopalnego, a po drugie, nie używaj niczego toksycznego.

Meble ogrodowe nie muszą być drogie, aby były dobre. Rura stalowa jest niedroga i niezwykle trwała – można ją również pomalować lub owinąć tkaniną, aby pasowała do stylu Twojej przestrzeni. Jeśli zdecydujesz się połączyć rurę stalową z prawdziwym krzesłem lub stołkiem, pamiętaj o tym przy montażu: rury można łatwo skręcić ze sobą, aby zapewnić wytrzymałość i pomóc w ochronie przed rdzewieniem (nie jest to coś, o co musisz się zbytnio martwić w przypadku stali).

Po zmontowaniu ramy, połóż na niej kilka poduszek! Niektórzy ludzie zalecają materiały takie jak cedr lub drewno tekowe, jeśli zamierzasz pozostawić meble na zewnątrz przez cały rok, ponieważ lepiej trzymają się one przy ciągłej ekspozycji na światło słoneczne i wodę. Ale jeśli Twój ogród jest bardziej podobny do naszego i jest używany tylko w miesiącach letnich, wygodna poduszka prawdopodobnie zrobi wszystko.

Więcej na: forhomies.pl

Author: admin