Ile kosztuje drukarka drukarka 3D?

Drukarki 3D są już od jakiegoś czasu. Jeśli chcesz rozpocząć drukowanie 3D, opłaca się zrobić kilka badań na temat tego, co jest dostępne i ile kosztują. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka wspaniałych opcji, które kosztują mniej niż 500 dolarów. Jest to świetny sposób, aby rozpocząć, ponieważ pomoże Ci zdecydować, czy jest to hobby lub umiejętności warto inwestować w dalszym ciągu.

Ogólnie ceny drukarek spadają, ale nie na tyle szybko, aby stały się one przystępną opcją w domu każdego z nas. Jednak ceny różnią się znacznie w zależności od drukarki i funkcji, które szukasz. Niektóre wspólne cechy, które należy wziąć pod uwagę to rozmiar konstrukcji, prędkość drukowania i kompatybilność materiałów.

Rozmiar budowania odnosi się do maksymalnej objętości przestrzeni (w calach sześciennych), która może być drukowana w jednym ciągłym kawałku bez materiału nośnego. Większy rozmiar konstrukcyjny zwiększa uniwersalność drukarki, umożliwiając tworzenie większych obiektów, które po wydrukowaniu można podzielić na mniejsze części.

Prędkość drukowania jest mierzona w milimetrach na sekundę i wskazuje, jak szybko obiekt może zostać wyprodukowany. Wyższa prędkość druku oznacza, że potrzeba mniej czasu na wyprodukowanie obiektu i dlatego jest bardziej wydajna, gdy chcesz szybko wyprodukować prototypy lub wiele kopii czegoś.

Więcej na adverther.pl

Author: admin