Idealny prezent na parapetówkę, czyli jaki?

Przeprowadzka do nowego domu lub mieszkania to przełomowe wydarzenie. Wiele osób z tej okazji organizuje specjalne przyjęcie dla najbliższych. Potocznie nazywa się je parapetówką. Na parapetówkę nie wypada pójść z pustymi rękami. Jaki prezent wybrać?

Upominek z personalizacją – świetna pamiątka na lata

Nawet najprostsza rzecz może zyskać niebanalny charakter, kiedy wzbogacimy ją o personalizację. Ciekawy nadruk czy grawer z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Przedmiot z personalizacją będzie pięknie zdobił wnętrze domu i mieszkania, przypominając domownikom wspaniały etap przeprowadzki.

Pomysły na prezent na parapetówkę

Istnieje mnóstwo przedmiotów, którym można nadać indywidualny charakter, ozdabiając miłym napisem. Naszą pierwszą propozycją jest brelok do kluczy. Breloczek z napisem “tu zaczyna się nasza historia” czy “dom jest tam, gdzie jesteśmy my” i imionami domowników to praktyczny upominek, który przypadnie do gustu każdemu.

Miłośnicy gotowania i pieczenia z pewnością ucieszą się z patery na słodkie wypieki lub z drewnianej deski do krojenia ze śmiesznym nadrukiem. Koneserom dobrych trunków można podarować karafkę ozdobioną nazwiskiem domowników. Natomiast każdy kolekcjoner dobrych chwil z pewnością doceni piękny album na zdjęcia.

Te i wiele innych upominków idealnych na parapetówkę znajdziesz na stronie https://swistakpakuje.pl/. Wybrany prezent możesz ozdobić dowolnym grawerem lub napisem, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju. Sprawdź pełną ofertę!

Author: admin