Planowanie wakacji

W końcu przybyło nasze wymarzone lato. Dalej muszę uczęszczać do swojej pracy, jednakże zaczynam już myśleć o cudownych wakacjach. Urlop zaplanowałam na początek sierpnia, więc już za kilka chwil będę mogła w końcu wypocząć. Swoje wakacje zaplanowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi chcieliśmy wyjechać za granicę. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, a ona w ogóle mi nie powszednieje, jednakże tym razem woleliśmy spróbować czegoś całkowicie innego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę atrakcyjnym morzem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Dodatkowo, obecnie nie pragnę akurat oddalać się od mojego kraju, ponieważ martwi mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten straszny etap w swoim zabezpieczonym kraju.

Wakacje przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak nocować w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na polu namiotowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiotami i śpiworami, zakładamy obóz, a później urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Zamierzamy wziąć jak najmniejszą kwotę gotówki i spróbować przeżyć wspaniałe wakacje niewielkim kosztem. Zamierzamy kąpać się, opalać się, maszerować oraz odwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż może być dość ciekawa, gdyż ostatnio jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż w końcu będę mogła spędzić więcej czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, więc nasze wakacje na pewno będą udane!

Author: admin