Od czego zacząć naukę jazdy na deskorolce?

Skateboarding jest najlepszy. Możesz jeździć po okolicy, słuchać muzyki i być fajnym dzieckiem. Jest to również świetny sposób na zdobycie ćwiczeń i zabawę z przyjaciółmi. Ale na początku może wydawać się nieco onieśmielające, jeśli nie wiesz, od czego zacząć.

Zanim zostaniesz ekspertem w łyżwiarstwie, musisz nauczyć się trzech głównych rzeczy: równowagi, kontroli i prędkości. Im lepiej opanujesz te umiejętności, tym lepiej będziesz mógł jeździć na łyżwach po mieście, wykonywać sztuczki i popisywać się przed znajomymi.

Najważniejszą rzeczą jest znalezienie dobrej deskorolki, która pasuje do twojego typu ciała i stylu jazdy. Stojąc na desce powinieneś mieć jedną stopę płasko na ziemi, a wolna stopa powinna móc swobodnie poruszać się z boku na bok. Jeśli wydaje Ci się ona zbyt mała lub zbyt duża, spróbuj innego rozmiaru, aż znajdziesz taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Niektóre deski są świetne dla początkujących, ponieważ ułatwiają łyżwiarzom utrzymanie równowagi w miarę zdobywania umiejętności. Wybierając deskę, sprawdź rozmiar kółek – 7″ są idealne dla początkujących, ponieważ zapewniają większą stabilność niż mniejsze kółka, co ułatwia utrzymanie równowagi, gdy dopiero zaczynasz. Więcej na joysy.pl

Author: admin