Jaki makijaż jest teraz modny?

Makijaż ma naturę cykliczną. Nowy trend zazwyczaj pojawia się i utrzymuje przez jakiś czas, zanim inny styl przejmie pałeczkę i będzie przez jakiś czas w modzie. Ale kiedy trend w makijażu jest na topie, to jest na topie. Wydaje się, że nie ma sposobu, aby go uniknąć, niezależnie od tego, co robisz.

W tym sezonie najmodniejszym makijażem jest smokey eyes, ale nie martw się – istnieje wiele opcji, które sprawdzą się niezależnie od koloru oczu czy odcienia skóry. Mimo, że osobiście nie jestem fanką tego trendu, potrafię docenić atrakcyjność tego, że Twoje oczy wyróżniają się z otoczenia i nadają wyrazu – zwłaszcza, gdy w ciągu dnia wszystko inne wygląda dość naturalnie.

Aby stworzyć ten wygląd siebie, polecam użycie czarnych kredek do oczu, a nie płynnych, jak aplikacja jest znacznie łatwiejsze do kontrolowania z ołówkiem. Z płynnym eyeliner, można skończyć z niechlujnych linii, które są trudne do mieszania z resztą swojego wyglądu. Chcesz również zrobić kilka mieszania tak, że linia nie jest szorstka i nie sprawia, że czujesz się jak masz zbyt dużo makijażu. Do wykonania tego makijażu możesz użyć zarówno cieni, jak i kredek, ale cienie sypkie w pudrze mają większą trwałość.

Więcej na wyjatkowystyl.pl