Jaka drukarka jest tania w eksploatacji?

Która drukarka jest tania w eksploatacji?

Jeśli jesteś podobny do wielu osób, być może po raz pierwszy zastanawiasz się nad zakupem domowej drukarki. To całkiem kuszące: nie tylko możesz wydrukować wszystkie swoje zdjęcia z wakacji, ale także użyć jej do drukowania etykiet, kalendarzy i wszystkiego innego, co przyjdzie Ci do głowy. To wspaniałe, ale gdy początkowe podniecenie opadnie, zaczniesz myśleć o tym, ile ten nowy HP Photosmart będzie kosztował. W rzeczywistości, gdy atrament się skończy i zacznie się sumować, koszt eksploatacji drukarki może być faktycznie wyższy niż zakup nowej co roku – to kosztowny nawyk!

Weź pod uwagę, że prawdopodobnie będziesz musiał wymienić wkłady atramentowe w swojej nowej drukarce już po kilku miesiącach i że będą one droższe niż standardowe wkłady. Być może będziesz musiał również zapłacić za specjalny papier i materiały czyszczące (jeśli nie są one zawarte w zestawie), co może szybko się zsumować.

Co gorsza, producenci drukarek mają tendencję do ceny ich drukarek wyższe niż normalnie, ponieważ wiedzą, że ludzie będą musieli wyłuskać dodatkowe pieniądze na atrament. Istnieją sposoby obejścia tego chociaż! Istnieje mnóstwo tanich drukarek tam, takich jak drukarki laserowe lub nawet niektóre z nowszych modeli atramentowych. Więcej na: ladytech.pl

Author: admin