Jak powinna wyglądać nauka jazdy konnej?

Jestem wielkim fanem lekcji jazdy konnej dla dzieci, ponieważ są one świetne do nauki odpowiedzialności i szacunku wokół zwierząt. Przeszedłem przez nich siebie, a moja córka jest obecnie zapisany w nich. Przyznam, że nie jestem całkowicie sprzedany na pomysł lekcji jazdy konnej dla dorosłych, ale niektórzy ludzie są. Więc co te lekcje powinny wyglądać?

Myślę, że ważne jest, aby uznać, że głównym celem klasy jazdy dorosłych nie jest koniecznie taki sam jak cel klasy jazdy dziecka. Prawdą jest, że zarówno młodsze dzieci, jak i dorośli będą korzystać z nauki, jak dbać o konia, ale w starszym wieku, nacisk powinien być przesunięty w kierunku bardziej rekreacyjnego podejścia.

Istnieją zdecydowanie pewne podobieństwa między tymi dwoma rodzajami klas – głównie w tym, co zrobisz ze swoim czasem na co dzień. Kluczową różnicą jest to, że w klasie dla dorosłych, jest mniejszy nacisk na naukę o ogólnej opiece nad końmi. Nie będzie żadnych lekcji uwodzenia czy czyszczenia (przynajmniej nie codziennie), ponieważ nie ma potrzeby uczenia cię tych rzeczy, jeśli już je znasz – a jeśli ich nie znasz, to prawdopodobnie dowiesz się w końcu i tak, kiedy kupisz swojego.

Więcej na womactive.pl

Author: admin