Ile kosztuje makijaż na wesele 2022?

Planowanie ślubu jest trudne, zwłaszcza gdy próbujesz trzymać się budżetu. Kiedy planowaliśmy nasze zaślubiny, byliśmy zachwyceni, że znaleźliśmy idealne miejsce za jedyne 1000 dolarów. Byliśmy jeszcze bardziej podekscytowani małymi dodatkami, na które wydaliśmy pieniądze, jak na przykład spersonalizowany topper na torcie za 200 dolarów. Ale kiedy przyszedł czas, aby pomyśleć o jednej rzeczy, która sprawia, że każde wesele jest ważne lub nie, czyli o makijażu, znaleźliśmy się w pewnym kłopocie.

Oprócz tego, że jest zabawny i niezbędny, aby czuć się wystarczająco pewnie, aby przejść przez nawę przed przyjaciółmi i rodziną, nasz makijaż był również dużym czynnikiem w tym, ile kosztował nas dzień ślubu. Oboje chcieliśmy doskonały, naturalny wyglądający makijaż, który trwałby cały dzień i nie sprawiał, że wyglądamy błyszcząco pod wpływem ciepła świateł scenicznych. W sumie wyszło 2500 dolarów – jedna piąta tego, co mieliśmy odłożone na cały nasz ślub!

Prawdą jest, że makijaż może być często drogie. Chociaż istnieje wiele przyjaznych dla budżetu opcji, nie zawsze dają one rezultaty, które są warte oszczędności. Ważne jest, aby w każdym aspekcie planowania wielkiego dnia (lub innego wielkiego wydarzenia) upewnić się, że dostajesz to, za co płacisz.

Więcej na momstyle.pl