Jak się umalować na co dzień?

Są takie dni, kiedy nic nie wydaje się iść w porządku. Autobus się spóźnia, pociąg się zepsuł i musiałeś przejść kilka dodatkowych kilometrów, twoja komórka umarła, a ty jesteś bez gotówki, więc nie możesz nawet kupić lunchu. Co zrobić, aby nadrobić te frustrujące i denerwujące chwile?

W takie dni pomaga mieć zaplanowane coś na koniec dnia, co wywoła uśmiech na twarzy. Wszyscy mamy swoją własną definicję „czegoś wyjątkowego”. Dla niektórych może to być tak proste, jak kieliszek wina z przyjaciółmi lub długa kąpiel ze świecami zapachowymi, dla innych może to być wycieczka do kina lub romantyczna kolacja na mieście. Cokolwiek sprawia, że jesteś szczęśliwy, zrób to! Nie zapominaj również o drobiazgach w życiu – otrzymanie czegoś w mailu, jak pocztówka od przyjaciela, otrzymanie kwiatów od rodziców, kiedy przyjeżdżają z wizytą lub nawet po prostu otrzymanie niespodziewanego komplementu może rozjaśnić Twój dzień!

Idealny dzień to taki, w którym nie dzieje się nic niespodziewanego i wszystko idzie zgodnie z planem – ale spójrzmy prawdzie w oczy, te nie zdarzają się zbyt często. Więc bądź wdzięczny za złe dni, bo one przypomną ci jak wspaniałe są te dobre!

Więcej na prettyfe.pl